Vasario 16-oji – stiprybės, drąsos ir vilties diena!

💛💚❤️ Graži mūsų šalis, mūsų Valstybė šiandien švenčia gimtadienį. Per visą istoriją Lietuva liudijo didžios tautos valstybingumą.
Tauta – tai didžiausia vertybė ir gija, tai žmonės, kurie saugo, kuria, įkvepia ir moko.
Branginkime vienas kitą ir su pasitikėjimu švęskime atkurtą bei nuolat kuriamą Lietuvą.
1a klasės mokiniai ir klasės auklėtoja Donata Orlova sveikina su šia stiprybės, drąsos bei vilties diena!

__________________________________________________

💛💚❤️ Nasz piękny kraj, nasze państwo, obchodzi dziś swoje urodziny. Na przestrzeni dziejów Litwa była świadkiem państwowości wielkiego narodu.
Naród jest największą wartością i wątkiem, to ludzie chronią, tworzą, inspirują i uczą.
Szanujmy jeden drugiego i świętujmy z ufnością odnowioną i stale tworzoną Litwę.
Uczniowie 1a klasy i wychowawczyni Donata Orłowa gratulują Wam tego dnia siły, odwagi i nadziei!”
Donata Orłowa