Absolventų susitikimas – kelionė į jaunystės metus!

Vasario 10 d. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje vyko Absolventų susitikimas – kelionė į savo jaunystės metus!
Jame dalyvavo buvę mūsų mokyklos mokiniai, Nemėžio seniūnė Lilija Grigorovič, mokytojai, administracija. Visi stebėjome virtuozinį IIIC gimnazijos klasės mokinio Sebastian Mackievič pasirodymą, klausėmės puikaus, energingo ir užvedančio choro ,,Šaunūs dainorėliai”. Taip pat puikių emocijų sutreikė ir solo dainų atlikėjai : 1a klasės mokinė Patricija Siatkovskytė, 2c klasės mokinė Amelija Maslovska, 3a klasės mokinė Gabija Naujalytė, 3b klasės mokinė Viktorija Čivikova, taip pat 4a ir 5a klasių mokinės Liana ir Neli Ruseckytės. Už puikią šventę ir jos paruošimą norėtume padėkoti Tatjanai Ruseckienei ir Erikai Kod – Maslovskai. Už nuotraukas ir video medžiagą dėkojame Liucinai Siatkovskei.
Iki kitų metų ir malonių susitikimų!😊

10 lutego w Gim.im. św. R. Kalinowskiego odbyło się spotkanie absolwentów –
” Droga do lat młodzieńczych” . Spotkanie swoją obecnością uświetnili absolwenci naszego gimnazjum, starosta Niemieża Pani Lilija Grygorowicz, nauczyciele, aministracja. Uroczystość upiększyła piękna gra na akordeonie ucznia IIIC klasy Sebastiana Mackiewicza. Wysłuchaliśmy energicznego chóru. Dużo emocji wywołali soliści: Patrycja Siatkovskytė- uczennica 1a klasy, Amelia Masłowska – uczennica 2 c klasy, Gabija Naujalytė – uczennica 3a klasy, Viktorija Čivikova – uczennica 3b klasy oraz uczennice 4a i 5a klas Liana i Neli Ruseckytės.
Za piękne święto dziękujemy T. Ruseckienei i E . Kod-Masłowskiej.
Do następnych spotkań!