Netradicinė veikla ,,Druskos kelias”

Vasario 10 d. 1b, 1c, 2c, 3c, 4c ir 4b klasių mokiniai su mokytojomis Viktorija Ilkevič, Kristina Zajančkovska, Janina Bacevič, Danuta Podlipska, Inesa Sinkevič ir Liucina Siatkovske dalyvavo netradicinėje veikloje ,,Druskos kelias”. Edukacijos metu mokiniai sužinojo apie druskos istoriją, ištyrė jos savybes, pagamino spalvotą druską ir suvenyrą iš jos. Susipažinę su druskos istorija, kritiškai mąstė ir atsakinėjo į klausimus. Taip pat atliko keletą bandymų druskos savybėms ištirti. Gražūs spalvoti suvenyrai liko vaikams prisiminimui.
__________________________________________________________

10 lutego uczniowie 1b, 1c, 2c, 3c, 4c i 4 b klasy wraz z nauczycielkami V. Ilkevič, K. Zajanczkowską, J. Bacewicz, D. Podlipską, I. Sinkiewicz oraz L. Siatkovskė brali udział w zajęciu edukacyjnym ” Droga soli”. W czasie edukacji uczniowie zapoznali się z historią soli, poznawali właściwości soli, zabarwili sól oraz wykonali z niej kolorowy upominek. Brali udział w wykonaniu ciekawych eksperymentów i odpowiadali na pytania.
Piękne i kolorowe upominki uczniowie zabrali ze sobą.