Dienos archyvas: 2024-04-11

Vilniaus raj. 2-4 klasių virtuali paroda RECIPE BOOK

Kovo – balandžio mėnesiais pradinių klasių mokytoja Liucina Siatkovskė kartu su anglų kalbos mokytoja Marina Beganskiene organizavo Vilniaus rajono 2-4 klasių virtualią parodą RECIPE BOOK.
Parodos tikslas – ugdyti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą, saviraišką ir gilinti anglų kalbos rašymo įgūdžius.
Mokiniai namie gamino vieną pasirinktą patiekalą ir jo receptą ranka užrašė anglų kalba. Visus mokinių gamintų patiekalų receptus ir valgių nuotraukas mokytojos surinko į elektroninę knygą ir kviečia jus pasigrožėti (RECIPE BOOK).
__________________________

W marcu – kwietniu nauczycielki naszego gimnazjum Liucina Siatkovskė wraz z nauczycielką języka angielskiego Mariną Beganskiene zorganizowały wirtualną wystawę dla uczniów klas 2-4 szkół rejonu wileńskiego ” KSIĄŻKA PRZEPISÓW”.
Celem wystawy jest rozwijanie twórczości uczniów, pogłębianie umiejętności pisania w języku angielskim.
Uczniowie przygotowali w domu jedno wybrane przez siebie danie i napisali jego przepis w języku angielskim. Nauczycielki zebrały wszystkie przepisy i zdjęcia potraw przygotowanych przez uczniów w formie elektronicznej i zapraszają do ich obejrzenia (KSIĄŻKA PRZEPISÓW).