Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios,Kalėdos,Naujieji metai. Šio laikotarpio neįsivaizduojame be eglutės – ji mums asocijuojasi su gyvybe ir žaluma, kurios taip trūksta rudenį bei žiemą. Taigi, dailės mokytojų iniciatyva visų klasių mokiniams bei klasės auklėtojams buvo paskelbtas eglučių konkursas.

DSC01293 (Copy)

Jau pirmąją gruodžio savaitę gimnazijos koridoriuose pasirodė viena už kitą gražesnės eglutės iš servetėlių, kompaktinių plokštelių, šakelių, popieriaus, vilnos, vatos diskelių ir netdžinsų. Konkurse aktyviai dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė. Praėjus porai savaičių, mokyklos koridorių puošė net 29 originalios, įdomios eglutės. Prie jų kūrimo prisijungė ir bibliotekos darbuotojai bei gimnazijos rūbininkė.

Dėkojame išradingiems eglučių kūrėjams, kad turime, kur paganyti akis. Kartais tereikia tiek nedaug – tik turėti norą sukurti kažką gražaus ir rezultatas pradžiugins kiekvieną.