Wyjazd do Polski szkolnego teatru „Wędrówka”

Dofinansowano przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministra Edukacji i Nauki

Kraków – Oświęcim – Wadowice – Zakopane …
Te miasta zobaczyli w czasie swego edukacyjnego wyjazdu do Polski aktorzy naszego szkolnego teatru „Wędrówka”. Zrealizowanie tego międzynarodowego projektu, poświęconego 160 rocznicy Powstania Styczniowego, stało się możliwe dzięki finansowemu wsparciu Instytutu Rozwoju im.św. Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministra Edukacji i Nauki oraz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, naszego Gimnazjum oraz Zespołu Szkół Nr1 im. św. R. Kalinowskiego w Krakowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za możliwość występów, zwiedzania i pogłębiania wiedzy o historii i kulturze Polski.

B.Bieleninik, B. Klincewicz, D. Baniene, A. Szatkowska