Vasaros stovyklos akimirkos

Birželio 12-16 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo  vaikų dienos stovykloje. Vaikai galėjo ne tik linksmai kartu pabūti, bet ir dalyvauti įdomiose ekskursijose. Pirmą dieną aplankėme Vokės Vingio alpakas, kurios ne tik pozavo nuotraukai, bet ir bandė nukniaukti iš mūsų morkas, kurias dievina. Antradienį vykome į Trakus. Ten grožėjomės nuostabia gamta bei dalyvavome kibinų kepimo pamokėlėje. Trečiadienį dalyvavome ekskursijoje ,,UNESCO GAMTOJE” ir žygiavome po Vilniaus kalnus. Ketvirtadienį pamatėme gyvus tropinius drugelius, o penktadienį šokinėjome SkyParke.
____________________________________

W dniach 12-16 czerwca radosna grupa uczniów naszego gimnazjum wzięła udział w obozie dziennym. Nie tylko świetnie się bawiliśmy, ale też odwiedziliśmy piękne miejsca na Litwie. W poniedziałek zobaczyliśmy alpaki. We wtorek w Trokach podziwialiśmy piękno przyrody oraz uczyliśmy się robić kibiny. We środę spacerowaliśmy po pagórkach Wilna. W czwartek oglądaliśmy motylki tropikalne, a w piątek cieszyliśmy się będąc w parku atrakcji dla dzieci „SkyPark”.