Teatro studijos „Nuo rytojaus“ dalyvavimas teatrų festivalyje ,,ŽODŽIAI“

Kovo 30 d. Nemėžio gimnazijos pradinukų teatro studija „Nuo rytojaus“ dalyvavo teatrų festivalyje ,,ŽODŽIAI“. Į šį, jubiliejinį, festivalį atvyko jaunieji teatralai iš visos Lietuvos ir rodė savo sukurtus trumpus etiudus: įprasmino žodžius įkvėpti, užaugti, išeiti, nurimti.

Etiudus vertino kompetentinga komisija: Gintaras Mikalauskas – teatro ir kino aktorius, renginių, TV laidų vedėjas, Rimantas Bagzdevičius – teatro, kino ir televizijos aktorius, Agnė Levickaitė – teatro aktorė, muzikinio teatro studijos vadovė, Rita Kazakevičiūtė – Juodeikienė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos scenos kalbos dėstytoja, Darius Rakauskas – teatro pedagogas, aktorius, ,,Žaliojo žąsinėlio teatro“ vedėjas. Mūsų aktoriai scenoje jautiesi kaip tikri profesionalai. Jie sulaukė daug dėmesio, įgijo naujos, geros patirties ir pelnė nominaciją „Už vaikystės džiaugsmą“.

Teatro studijos „Nuo rytojaus“ vadovė Liucina Siatkovskė