Projektas ,,Vilnius tavo kuprinėje”

Gegužės 9 dieną 4c klasės mokiniai kartu su mokytoja Inesa Sinkevič dalyvavo projekte ,,Vilnius tavo kuprinėje”.
Mokiniai lankėsi Vilniaus senamiestyje: pasivaikščiojo Pilies gatve, pažvelgė į buvusio botanikos parko alėją, grožėjosi Vilniaus universitetu bei Prezidentūra. Ekskursijos vadovas ne tik papasakojo įdomių faktų apie mūsų šalies sostinės istoriją, bet ir ragino vaikus atlikti įvairias užduotis.
Kelionė, kurioje buvo atskleista daug Vilniaus istorijos paslapčių, visiems paliko didelį įspūdį.
________________________________________________

9 maja uczniowie 4c klasy wraz z wychowawczynią I. Sinkiewicz mieli wycieczkę po Wilnie, w ramach realizowanego projektu
” Wilno w twoim plecaku”.
Uczniowie przeszli się ulicą Zamkową, zaglądnęli do dawnego parku botanicznego, przeszli się obok Uniwersytetu Wileńskiego i prezydentury.
Pilot wycieczek nie tylko opowiadał ciekawostki o historii stolicy ale zachęcił dzieci do wykonania różnych zadań . Wycieczka zostawiła ogromne wrażenia i przybliżyła uczniom historię Wilna.