Projektas ,,Gailestingumas – rūpestingojo Dievo dovana žmogui“

Untitled

Įgyvendinant projektą ,,Gailestingumas – rūpestingojo Dievo dovana žmogui“ ir skatinant mokinius veikliai ir vaisingai išgyventi Dievo Gailestingumo jubiliejaus metus, 2015m. gruodžio 22 d. mūsų gimnazijoje buvo organizuota akcija ,,Mes kartu“. Pagrindinis akcijos tikslas – skatinti mokinius parodyti dėmesį ir pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Akcijos metu gimnazijos 5-8 klasių mokiniai siūlė už simbolinę auką pasivaišinti jų iškeptais saldumynais ir įsigyti Kalėdų angeliukus. Surinktos lėšos buvo panaudotos kalėdinėms dovanėlėms (Kalėdų angeliukams, atvirutėms ir naminiams saldumynams) paruošti. Šias dovanėles per kalėdinį laikotarpį gimnazijos mokiniai įteiks Nemėžyje ir jo apylinkėse gyvenantiems vienišiems senyvo amžiaus žmonėms.

Tikimės, kad bendra 5-12 klasių mokinių ir jų mokytojų – technologijos mokytojos metodininkės Anos Krasovskos, dailės mokytojos metodininkės Svetlanos Voytkevich, lietuvių kalbos vyresniosios mokytojos Anos Mackel ir lietuvių kalbos vyresniosios mokytojos Aldonos Stogienės – iniciatyva sušildys džiaugsmu garbaus amžiaus vienišus žmones ir suteiks vilties jų kasdienybei.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Ana Mackel