Konkurso ,,Žvaigždžių lietus” pusfinalis

2023 metų, vasario 8 dieną, mūsų gimnazija suspindo žvaigždėmis – mokykloje vyko jau tradiciniu tapusio konkurso ,,Žvaigždžių lietus” pusfinalis!
Pusfinalyje dalyvavo net 22 mažieji mokinukai: jie pristatė savo piešinius, pačių sukurtų eilėraščių knygeles, šoko, dainavo, deklamavo, demonstravo karate meną. Konkurso komisijos laukė tikrai nelengva užduotis : iš puikių, kūrybingų pasirodymų į finalinį etapą išrinkti 10 pačių šauniausių, talentingiausių, drąsiausių!
Vis tik komisijos sprendimu balandžio mėnesį vyksiančiame konkurso ,,Žvaigždžių lietus” finale pasirodys 11 dalyvių!
Iš visos širdies dėkojame šiandien konkurse pasirodžiusiems mūsų mažiesiems bendruomenės nariams – jūs visi šaunūs ir talentingi, žavūs ir drąsūs!
Konkursą organizavo mokytoja Liucina Siatkovskė.

Wszyscy z podziwem obserwują, jak przejawia się talent…
8 lutego w naszym gimnazjum odbyło się wspaniałe święto, półfinał konkursu
” Deszcz talentów”. Stało się to już tradycją, że każdego roku możemy obserwować i podziwiać talenty naszych uczniów w różnych dziedzinach: deklamacja, tańce, śpiew, granie na różnych instrumentach, pokaz techniki sztuk walki ” Karate”, rysowanie. W tegorocznym półfinale brało udział 22 uczestników. Jury miało trudne zadanie, aby wybrać tych najbardziej utalentowanych. Ale jak to w każdym konkursie zwyciężają Ci najlepsi, więc po długiej naradzie członkowie jury wyłoniło 11 najlepszych, którzy weszli do finału konkursu.
Ogromne brawa należą się organizatorce i pomysłodawczyni konkursu nauczycielce Pani L. Siatkovskė, wszystkim uczestnikom konkursu, za piękne pokazy swoich talentów.
Zwycięzcom życzymy powodzenia w finale konkursu!