Edukacinė programa ,,Mokausi iš kino”

Birželio 5 dieną 4b ir 4c klasių mokiniai su mokytojomis Liucina Siatkovske ir Inesa Sinkevič dalyvavo ,,Skalvijos” kino teatro organizuojamoje edukacinėje programoje ,,Mokausi iš kino”. Ketvirtokai vyko pasižiūrėti ir aptarti filmo ,,Bintė”, kuriame nagrinėjamos moksleiviams aktualios temos: draugystė, santykiai su šeima, bendraamžiais, moraliniai pasirinkimai, emociniai išgyvenimai, asmens tapatumas, patyčios, tolerancija ir kt. Mokiniai gavo pratybų sąsiuvinius, o kitą dieną klasėse diskutavo, analizavo filmo kontekstą, pagrindinius kino kalbos elementus, stilių bei atliko pateiktas užduotis.
________________________________________________

5 czerwca uczniowie klas 4b i 4c wraz ze swoimi nauczycielkami Lucyną Siatkovske i Inessą Sinkevicz wybrali się do kina „Skalvija” na edukację „Uczę się z filmu”. Uczniowie obejrzeli film fabularny „Bintė”, który poruszał tematy istotne dla dzieci w wieku szkolnym: o przyjaźni, o relacjach z rodziną, z rówieśnikami, o przeżyciach moralnych i emocjonalnych, o tożsamości osobistej i tolerancji itp. Filmowi towarzyszyły narzędzia edukacyjne. Uczniowie otrzymali zeszyty ćwiczeń i następnego dnia na zajęciach dyskutowali i analizowali kontekst filmu, główne elementy języka filmowego, styl itp. Wykonano również zadania do filmu.