Dienos archyvas: 2017-12-15

Atgal į praeitį

Gruodžio 6-oji Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje buvo paskelbta muziejų diena, todėl 3b klasės auklėtojasavo mokiniams organizavo išvyką į „Telia Nemuziejų”. Vaikai ten buvo supažindinti su technologijų atgaivinta Vilniaus miesto istorija. Žavinga miesto legenda virto tikrove: mokiniai, lyg įsėdę į laiko mašiną, nuskrido 700 metų į praeitį. Po šios kelionės trečiokai grįžo amžiams įsimylėję Vilnių.

Vyresn. mokytoja Liucina Siatkovskė

20171206_105324-copy

Gimnazijos mokinių pasiekimai respublikiniame konkurse „Aš myliu Lietuvą“

Gruodžio 13-14 d. mūsų gimnazijos mokiniai Luka Ganseniauskaitė, Justė Luščinskytė, Vilma Okaitė, Greta Dulkytė ir Julius Urbonavičius dalyvavo Trakų švietimo centro organizuoto konkurso  „Aš myliu Lietuvą“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, baigiamajame renginyje. Buvo pakviesti mokiniai iš įvairių šalies mokyklų, kurie piešė, kūrė rašinius, deklamavo gražiausias eiles apie Lietuvą.

20171213_141733-copy

Skaitykite toliau