Edukacinė pamoka „Tropiniai drugeliai iš arti”

Š.m. spalio 1 d. patys „ausyliausi” mūsų gimnazijos mokinukai galėjo išgirsti tylų drugelių sparnelių plevenimą. Patekti į paslaptingą drugelių tvirtovę pasisekė ir 5a klasės mokiniams – dalyvavome edukacinėje pamokėlėje „Tropiniai drugeliai iš arti”. Buvo pristatytos įvairios šių vabzdžių rūšys, o edukatorės mums ne tik  papasakojo, bet ir parodė, kokios yra drugelių vystymosi stadijos. Matėme ir ką tik sudėtus kiaušinėlius, ir jau išsivysčiusias lervutes bei iš kokonų išsilaisvinusius margaspalvius drugius. Be to, kalbėjome ir apie drugelių mitybą, gyvenimo ypatumus, trukmę.

Sakoma, jog drugelio prisilietimas yra stebuklingas-jis pildo svajones. Tad iš pamokėlės visi išėjome tikėdami, kad mūsų gražiausios svajonės išsipildys!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, 5a klasės auklėtoja Asta Diržiuvienė