Viktorina ,,Šv. Rapolas Kalinauskas – žmogiškųjų dorybių mokytojas“

Vykdant projektą ,,Šv. Rapolas Kalinauskas – žmogiškųjų dorybių mokytojas“, lapkričio 28d. mūsų gimnazijoje įvyko viktorina 5-8 klasių mokiniams. Klausydami mokytojos Rasos Arslan paruošto pranešimo apie šventuosius globėjus ir Rapolo Kalinausko gyvenimą, analizuodami jo biografijos ištraukas ir spręsdami kryžiažodį, jaunieji smalsuoliai įvardijo, kokių savybių galima mokytis iš šv. Rapolo Kalinausko. Taip pat mokiniai atliko kūrybinę užduotį ir papasakojo, kaip jie galėtų padėti kitiems žmonėms.

Sveikiname viktorinos nugalėtojus: 8c kl. mokinius – I vietos laimėtojus; 7a kl. (I gr.)  mokinius – II vietos laimėtojus ir 5a kl. mokinius ir 7a kl. (II gr.) mokinius – III vietos laimėtojus.

Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą viktorinoje, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Julianai Buiko, mokytojoms Rasai Arslan, Teresai Kozak, Anai Mackel už viktorinos organizavimą, mokinių paruošimą.

Ana Mackel, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė