Išvyka į Amerikos centrą Vilniuje

Kovo 30d. pagal projektą „Gyvenu laisvai”  apsilankėme Amerikos centre Vilniuje. Išvykos metu sužinoje apie Amerikos centro Vilniuje veiklas, mokymąsi JAV mokyklose, studijų galimybes JAV bei įvairias stovyklas, į kurias maloniai kviečia JAV ambasada Vilniuje. Turėjome galimybę susipažinti su mokyklų tinklaveika Jungtinėse Amerikos Valstijose iš Kauno Jėzuitų gimnazijos mokinės lūpų, kuri pagal FLEX programą mokėsi visus metus JAV. Buvo tikrai smagu išgirsti jos patirtį apie mokymąsi vidurinėje mokykloje ir gyvenimą amerikiečių šeimoje bei Lietuvos ir JAV švietimo sistemų palyginimą.

Dėkojame už šią galimybę JAV Ambasada ir Vilniuje / U.S. Embassy Vilnius, mūsų išvykos globėjai Ingai Sidrys, jos kolegoms bei projekto „Gyvenu Laisvai” komandai. Nuotraukos: Amerikos centro Vilniuje nuosavybė

Informaciją paruošė Ana Pavilovič-Jančis