Sveikatingumo pamokos trečiokams

Kadangi lapkričio 24 dienos veikla gimnazijoje buvo integruota su SLURŠ programa, visą dieną 3b klasėje vyko sveikatingumo pamokos. Pirmosios, pasaulio pažinimo, pamokos tema: „Švaros herojai”. Į svečius užsuko mokyklos seselė. Iš jos mokiniai sužinojo, kodėl reikia dažnai plauti rankas, kur gyvena daugiausiai gerųjų bakterijų, ką sukelia virusai ir kaip atrodo virusinės infekcijos. Antroji pamoka: „Matyk ir būk matomas”. Vyresniųjų klasių mokinės papasakojo, kodėl taip svarbu nešioti atšvaitą, parodė mokomųjų filmukų, pateikė pavyzdžių, kas gali atsitikti nesegint atšvaito. Trečia pamoka buvo orientuota į socialinę sveikatą. Jos tema: „Žaidžiame – kuriame – bendraujame”. Žaisdami įvairius žaidimus, vaikai mokėsi pagarbiai bendrauti, suprato tokio bendravimo svarbą, sužinojo apie elgesio charakteristikas ir asmens bruožus, kurie padeda susidraugauti, drauge kūrė bendravimo ir bendradarbiavimo taisykles.

3b klasės auklėtoja Liucina Siatkovskė

20171124_093653-copy