Švenčiant Gailestingumo metus – išvyka ,,Vilnius – gailestingumo miestas“

20160504_215400 (Copy)

Švenčiant Gailestingumo metus bei vykdant projektą ,,Gailestingumas-rūpestingojo Dievo dovana žmogui“ š.m. gegužės 5d. mūsų gimnazijos 5c klasės mokiniai, jų klasės auklėtoja Ana Mackel ir spec. pedagogė Ana Pavilovič-Jančis kartu su Vilniaus r. Avižienių gimnazijos 4-6 klasių mokiniais ir jų tikybos mokytoja Brygida Nadtočij-Bezručkina dalyvavo renginyje ,,Vilnius-gailestingumo miestas“. Jo metu abiejų mokyklų mokiniai apsilankė Gailestingojo Jėzaus seserų kongregacijos namuose, kur dailininko Eugenijaus Kazimirovskio buvo nutapytas Gailestingojo Jėzaus paveikslas. Prie Aušros vartų ir Vilniaus Gailestingumo šventovės, klausydami mokytojos Brygidos Nadtočij-Bezručkinos pasakojimo, jie susipažino su neįprasta paveikslo istorija. Ekskursijos metu mokiniai taip pat dalyvavo piešinių konkurse ,,Vilnius-gailestingumo miestas“. Graži garsaus paveikslo istorija, malonus bendravimas kuriant piešinius bei turiningas pasivaikščiojimas Vilniaus senamiesčio gatvelėmis saulėtą dieną visiems labai patiko ir suteikė ne tik žinių, bet ir daug šiltų ir teigiamų emocijų.

Ana Mackel, tikybos ir lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja