Sporto varžybos gimnazijos 70 – ies metų jubiliejaus proga

DSC_9151 (Copy) Šiais metais Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijai sukanka 70 metų. Šia proga vyksta įvairūs renginiai, skirti šiai ypatingai datai paminėti. Kūno kultūros mokytojai nusprendė organizuoti įvairių sporto šakų varžybas Gimnazijos taurei laimėti : stalo teniso, salės futbolo 4×4, krepšinio 3×3 ir tinklinio. Mokytojai paragino buvusius bei esamus gimnazijos mokinius burtis į komandas ir išbandyti savo jėgas.

Šį sekmadienį,  2016 m. kovo 20 d. 14 val., Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos sporto salėje vyko stalo teniso varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo 7c mokinys Lukaš Lavcel. Po atkaklių kovų paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Trečiąją vietą iškovojo Lukaš Lavcel, antrąją – Artūras Žabelovič, o viso turnyro nugalėtoju tapo Darius Asanavičius. Nugalėtojas buvo apdovanotas Gimnazijos taure, prizininkai diplomais.

18 val. gimnazijos sporto salėje susirinko buvusių gimnazijos mokinių salės futbolo komandos, kad išbandytų savo jėgas ir pakovotų dėl gimnazijos taurės su gimnazistų komanda. Mūsų mokyklai atstovavo Arnoldas Čepkauskas (IVA kl.), Jonas Urbonas (IIIB kl.), Albert Voskunovič (IIIC kl.), Robert Urbanovič (IIB kl.), Robert Buiko (IIC kl.) .

Nuo pirmųjų minučių aikštelėje užvirė kova, komandos ne tik puikiai žaidė gynyboje, bet ir apsikeisdavo galingais smūgiais į vartus. Visus žaidėjus vienijo gera nuotaika ir tikslas – linksmai, aktyviai, sveikai praleisti savaitgalį. Šventės metu vyravo pakili, kupina sportinio azarto nuotaika. Daug šypsenų, gerų emocijų. Visus įkvėpė puikūs sirgaliai, kurie nuolat skatino varžybų dalyvius siekti pergalės. Greitai prabėgo kelios sporto šventės valandos. Šventės uždaryme buvo paskelbti rezultatai. Trečiąją vietą salės futbolo turnyre iškovojo komanda „Gaponova“, antrąją – „Dantistai“, o nugalėtojais tapo „Gimnazistai“. Komanda nugalėtoja apdovanota Gimnazijos taure, prizininkai diplomais. Sveikiname magišką trejetą!!!

Labai džiugu, kad sportas tapo buvusių mokinių aktyvaus gyvenimo dalimi. Malonus tarpusavio bendravimas teikia vilties, kad susitikimai mūsų gimnazijos sporto aikštelėje taps tradiciniais.

Iki greito susitikimo tinklinio ir krepšinio varžybose!!!