Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje lankėsi mobili laboratorija „Mobilioji bioklasė“

Kovo 4 d. mūsų II-IV klasės gimnazistus savo apsilankymu pradžiugino “Mobilioji bioklasė”.“Mobilioji bioklasė” – tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina Lietuvos mokinius su naujausiais biologijos laimėjimais.

20160304_110750 (Copy)

Pamoka vyko apie 4 valandas, per šį laiką Vilniaus universiteto gamtos mokslų fakulteto molekulinės biologijos studentai mus supažindino su studijų galimybėmis VU, papasakojo apie Thermo Fisher Scientific įmonę. Vėliau „Bioklasės klasiokai“ – studentai priminė mokiniams saugaus elgesio taisykles, pristatė darbotvarkę ir papasakojo apie DNR tyrimo ypatumus. Mūsų mokiniai naudodami naujausią laboratorijos įrangą turėjo galimybę patys atlikti mokslinį eksperimentą. Varžėsi pipetavimo varžybose, tyrė kuo užsikrėtusi tiriama erkė, susipažino su PGR, elektroforeze. Po užsiėmimo visiems dalyviams buvo įteikti pažymėjimai ir atminimo dovanelės. Kartu su mokiniais turėjome įdomią popietę, tapome tikrais tyrėjais!

Ana Pavilovič-Jančis

specialioji pedagogė metodininkė