Konkurs Polonia i Polacy za Granicą 2022

„Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”

W ramach projektu dofinansowanego ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022 na wsparcie szkół, przedszkoli, grup przedszkolnych z polskim językiem nauczania na Litwie w 2022 roku przystąpiliśmy do wzbogacenia gabinetów i innych pomieszczeń gimnazjum oraz filii nauczania początkowego w Grygajciach i grup przedszkolnych. Na posiedzeniu Rady Metodycznej gimnazjum uzgodniliśmy, że środki (26 464,60 PLN.) zostaną przeznaczone na zakupienie sprzętu, upominków rzeczowych za udział w konkursach, materiałów biurowych, zabawek i gier edukacyjnych oraz sprzętu dla teatru „Wędrówka”.