DAINUOK 2018

Balandžio 19 dieną Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs konkursas DAINUOK. Šiemet jis buvo kiek kitoks nei įprastai: į sceną pakilę jaunieji dainininkai atliko ne tik lietuviškas, lenkiškas, bet ir angliškas dainas, o stebėti konkurso dalyvių pasirodymų atvyko nemažas būrys svečių – mokytojų ir mokinių – iš Nemėžio anglų kalbos metodinio centro mokyklų.

Konkurso pradžioje tartas gimnazijos direktoriaus Zbignievo Maciejevskio padrąsinimo žodis mažųjų grupėje sėkmę lėmė Atėnei Načajūtei, konkursą organizavusios mokyklos atstovei. Tarp vyresniųjų geriausia buvo pripažinta Mažena Mackevič – viešnia iš Pakenės Česlavo Milošo pagrindinės mokyklos. Po ilgų svarstymų merginoms pergalę skyrė visų vienuolikos dalyvių pasirodymus vertinusi, iš mokytojų ir konkursų DAINUOK nugalėtojų sudaryta komisija. Nusivylusių ir nelaimingų konkurso dalyvių nebuvo nė vieno: iš gimnazijos direktoriaus rankų visi atsiėmė padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Konkurso dalyviai ir žiūrovai nuoširdžiai dėkojo organizatoriams: Aleksandrui Belkinui, Marinai Beganskienei, Elnarai Churlu, Gretai Kniškaitei – Nagelienei, Astai Diržiuvienei, Vytautui Arlauskui ir Svetlanai Voytkevich. Vos pasibaigus konkursui, pasigirdo kalbų apie kitus metus: „DAINUOK 2019 tikrai įvyks!”

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja

Greta Kniškaitė – Nagelienė