Uroczystość rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego

3 września w naszym Gimnazjum odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Nie zabrakło dostojnych gości. Swoją obecnością zaszczyciła mer Samorządu Rejonu Wileńskiego Maria Rekść oraz starosta Niemieża Włodzimierz Sipowicz. Przybyła do gimnazjum Pani Mer z radością powitała nauczycieli, uczniów i ich rodziców. „Bardzo się cieszę, że dzisiaj w taki piękny i słoneczny dzień przyszliście do szkoły wypoczęci, napełnieni radością i pełni determinacji, aby czerpać nową wiedzę od swoich ukochanych nauczycieli i przyjaciół. Niech ten rok szkolny Wam wszystkim będzie pełen sensu twórczego i pięknej współpracy, aby codziennie pełnymi garściami czerpalibyście z życia szkolnego wszystko najlepsze” – mówiła mer. Mer wyraziła również dumę z doskonałych wyników egzaminów maturalnych i osiągnięć uczniów w olimpiadach i konkursach.

Dyrektor Gimnazjum w imieniu swoim i społeczności gimnazjalnej podziękował za stałe wsparcie i opiekę nad szkołą. Już drugi rok z rzędu nasze Gimnazjum ma najlepsze wyniki wśród szkół rejonu wileńskiego. W tym roku nasi maturzyści z egzaminów maturalnych otrzymali 8 setek. Corocznie na rozwój naszego Gimnazjum Samorząd Rejonu Wileńskiego przeznacza coraz więcej środków. Całkowicie został odnowiony budynek szkoły z zewnątrz, nadal trwają prace renowacyjne wnętrza budynku. Życzymy wszystkim cierpliwości oraz twórczego i udanego 2018-2019 Roku Szkolnego.