Neformalusis švietimas


 

  VILNIAUS R. NEMĖŽIO ŠV. RAPOLO KALINAUSKO GIMNAZIJA

NEFORMALAUS MOKINIŲ ŠVIETIMO

TVARKARAŠTIS

2018 – 2019 m. m.

 

                                                                       I – IV kl.

Eil. Nr. Neformaliojo švietimo programos pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Diena Laikas Vieta
1. Linksmoji draugiškoji mokykla Janina Bacevič antr. 6 pam. 30 kab.
2. Legendos.     

 

Smalsučiai           

Irena Boczarova pirm.-

 

 treč.

 

5 pam. 13 kab.
3. Žiniukų šalyje

 

 

Donata Orlova antr. 5 pam. 12 kab.
4. Darbščiosios rankos. Zipio draugai Viktorija Ilkevič treč.

 

penk.

5 pam.

 

 

13 kab.
5. Teatras Liucina Siatkovskė pirm. 5 pam. 28 kab.
6. Socialinių įgūdžių ugdymo būrelis Virginija Kryčelienė treč.

 

antr.

6 pam. 28 kab.
7. Kūrybinės rašymo dirbtuvės Rima Muchlienė penk. 5 pam. 1 kab.
8. Mikliosios rankytės

 

Skaitovų klubas

Mažųjų profesorių klubas

 

Emilija Volodko pirm.

 

ketv., penkt.

5 pam. 14 kab.
9. Raidelių pasaulyje

 

Linksmoji pertraukėlė

Valentina Carelunga pirm.

 

ketv.

penk.

5 pam.

 

5 pam.

6 pam.

9 kab.
10. Pamilk gimtąją kalbą Danuta Podlipska treč. 6 pam. 32 kab.
11. Įveikiame kartu Loryta Salnikienė antr. 6 pam. 11 kab.
12. Linksmas gramatikos pasaulis Inesa Sinkevič penk. 6 pam. 33 kab.
13. Linksmoji mokykla Kristina Zajančkovska ketv. 6 pam. 29 kab.
14. Įveikiame kartu Nijolė Vičienė pirm. 6 pam. 10 kab.           
15. Obuolio draugai Vilma Sipavičiūtė pirm . 5 pam. 11 kab.

 

                                                                      V –VIII kl.

Eil. Nr. Neformaliojo švietimo programos pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Diena Laikas Vieta
1. Medžio meistrai Vytautas Arlauskas antr. 7,8 pam. dirbt.
2. Choras Ana Jusevič treč. 7,8 pam. aktų salė
3. Lenkijos istorija Teresa Maslovska ketv.

 

antr.

0 pam.

 

0 pam.

24 kab. (7c)

 

             (5c)

4. Geometrija šachmatų lentoje Bekiras Jakubovskis treč. 7,8 pam. 2 kab.
5. Šokiai Vieslav Gaiževski antr.  ketv. 6,7 pam.

 

 

aktų salė
6. Noriu piešti ir tapyti Miroslav Brižis ketv. 6,7 pam. dirb.
7. Futbolas Michail Voitkevič pirm. 6,7 pam. 

 

 

sporto salė
8. Lenkijos istorija Božena Beleninik treč.

 

pirm.

7 pam.

 

8 pam.

24 kab.(6c)

 

(8c)

9. Darbščiosios rankos Ana Krasovska ketv. 8,9 pam. 27 kab.

                                                                                                                                    

                                                                        IX –X kl.

                   

Eil. Nr. Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

 

 

Vadovo vardas, pavardė Diena Laikas Vieta
1. Teatras „Klajonė“ Božena Beleninik treč. 8-10 pam. aktų salė
2. Futbolas Michail Voitkevič pirm. 8 pam. sporto salė
3. Erdvinių figūrų plastika Svetlana Voytkevich antr. 5,6 pam. molio dirb.
4. Choras Ana Jusevič treč. 7,8 pam. 6 kab.
5. Geometrija šachmatų lentoje Bekiras Jakubovski treč. 9 pam. 2 kab.
6. Kvadratas Teresa Jakubovska antr. 7 pam. sporto salė

                                              

                                                                    XI –XII kl.

Eil. Nr. Neformaliojo švietimo programos pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Diena Laikas Vieta
1. Teatro studija Irena Aniukštienė pirm.

 

ketv.

8 pam.      8,9 pam.

 

 

19 kab.
2. Teatras „Klajonė“ Božena Beleninik ketv.

 

pirm.

8-10 6,9,10

 

pam.

aktų salė
3. Choras Ana Jusevič ketv. 7,8 pam. 6 kab.
4. Kvadratas Teresa Jakubovska antr.

 

 

8, 9 pam. sporto salė
5. Šokiai Vieslav Gaiževski ketv. 7 pam. aktų salė
6. Kraštotyra Zinaida Muchlia treč. 8 pam. bibl.
7. Tinklinis Ala Belevič antr. 6,8 pam. sporto salė

Parengė:

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Pumpalavičienė