Konferencija „MAN VISI GERI IR VISUS MYLIU“

Lapkričio 8 d. mūsų gimnazijos IVC klasės mokiniai Agata Šalkovskytė, Kamila Šustavicka ir Daniel Prokopovič dalyvavo Vilniaus r. Rukainių gimnazijos organizuotoje Vilniaus rajono bendrojo ugdymo švietimo įstaigų IG-IVG (9-12) klasių mokinių konferencijoje „MAN VISI GERI IR VISUS MYLIU“, skirtoje 150-osioms Juozo Tumo-Vaižganto metinėms ir Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Renginio dalyviai skaitė pranešimus apie Juozo Tumo-Vaižganto asmenybę, jo kūrybinį palikimą, dalinosi savo patirtimi ir mintimis apie toleranciją ir kitas vertybines nuostatas.

Konferencija paliko malonų jausmą, kad jauni žmonės yra jautrūs šių dienų realijoms, geba mokytis iš kitų, dalintis savo gerumu su kitais.

Nuoširdžiai dėkojame konferencijos organizatoriams – Rukainių gimnazijos vadovui Olegui Nikončik, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms metodininkėms Lilijai Jeremejevai, Oksanai Aleknavičius, socialinei pedagogei Jovitai Gilevič – už šiltą, jaukų ir prasmingą renginį.

Ana Mackel, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė