Konkursas – paroda „Eilės sniege“

Gruodžio mėnesį pradinėse klasėse lietuvių mokomąja kalba vyko kalėdinis eilėraščių konkursas – paroda ,,Eilės sniege“, kurio tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias poetinės, meninės saviraiškos formas, bendradarbiauti su šeimos nariais, mokytojais. Vieni mokiniai savarankiškai, kiti padedami tėvelių, paskatinti mokytojų sukūrė originalų ketureilį ir užrašė jį ant snaigės (dalyvaujantiems buvo paruošti trafaretai). Visi eilėraščiai stebino kūrybiškumu, išradingumu.

Paroda džiaugėsi ne tik patys kūrėjai, bet ir vyresnieji mokyklos mokiniai, mokytojai bei tėveliai. Eilės sniege puošė mūsų mokyklą ir sukūrė jaukią atmosferą. Dėkoju mokiniams ir jų tėveliams už aktyvumą ir kūrybiškus bei originalius eilėraščius.

Emilija Volodko, pradinių klasių mokytoja