Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos mokiniai – Euroscolos konkurso finalo nugalėtojai!

2018 m. spalio 15 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Euroscola konkurso finale, kurį kasmet organizuoja Europos Parlamento biuras Lietuvoje. Dešimties mokinių komanda (Erikas Gembickis (IIA kl.), Justė Luščinskytė, Viktorija Petraitytė, Julius Urbonavičius Laura Žukovskaja, Karina Kodytė, Vilma Okaitė, Agata Markel, Oksana Baškardina (IIIA kl.), Agata Šalkovskytė (IIICkl.)) turėjo pateikti kūrybišką vienos minutės trukmės mokyklos pristatymą bei atlikti protmūšio užduotis apie Europos Sąjungos institucijas ir jų funkcijas. Po pertraukos komandos turėjo raštu atsakyti į klausimus apie ES valstybes, jų kalbą, istoriją, kultūrą ir geografiją.

Mūsų gimnazistai šiame konkurse užėmė I vietą ir laimėjo galimybę išvykti į Strasbūrą. Džiaugiamės nemėžiškius lydėjusia sėkme ir linkime sėkmės atstovaujant Lietuvai Europos Parlamente Strasbūre, Euroscola renginyje!

Komandos vadovė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Asta Diržiuvienė