Respublikiniam konkursui „Saugaus eismo minčių labirintas“ pasibaigus

Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos komanda (IIA klasės mokinės Justė Luščinskytė, Viktorija Petraitytė, Danielė Laškaitė, Karina Kodytė, Laura Žukovskaja bei mokytojai Asta Diržiuvienė  ir Vytautas Arlauskas) balandžio-gegužės mėn. dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame respublikiniame konkurse „Saugaus eismo minčių labirintas“. Gegužės 23 dieną vyko finalinis šio konkurso renginys, į kurį, komisijai įvertinus darbus, buvo atrinktos ir pakviestos dešimties geriausių darbų komandos  iš visos Lietuvos mokyklų. Mūsų gimnazijos komanda, konkursui pristačiusi jau penkerius metus mokykloje vykdomą projektą „Būk matomas“, tapo respublikinio konkurso  „Saugaus eismo minčių labirintas“ nugalėtoja!

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Diržiuvienė