Lietuvių kalbos viktorina ,,Visos Žemės spalvos“

Balandžio 18 d. mūsų gimnazijoje vyko viktorina ,,Visos žemės spalvos“, skirta penktų ir šeštų klasių mokiniams. Viktorinoje kartu su mūsų mokiniais dalyvavo ir svečiai iš Vilniaus rajono ,,Ryto“ ir Ferdinando Ruščico gimnazijų. Renginio pradžioje visus dalyvius šiltai pasveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ona Bevainienė. Viktorinos metu visi mokiniai buvo labai aktyvūs, su užsidegimu atliko pateiktas užduotis, kuriose parodė savo išprusimą, išradingumą, kūrybiškumą ir gebėjimą dirbti komandoje. Rungtis vertino komisija, kuri susumavusi rezultatus paskelbė nugalėtojus. Pirmąją vietą iškovojo ,,Ryto“ gimnazijos 5-6 klasių mokinių komanda „Gudruoliai“, antrąją ir trečiąją vietas – mūsų gimnazijos 5a ir 6a klasių komandos. Viktorinos vertinimo komisijos pirmininkė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Asta  paskelbė konkurso rezultatus ir apdovanojo nugalėtojus bei visas šiame konkurse dalyvavusias komandas, įteikdama diplomus ir saldžias dovanėles. Renginį organizavo ir vedė gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai: Asta Diržiuvienė, Greta Kniškatė-Nagelienė, Ieva Rukavičienė, Rasa Šventoraitytė, Zita Jankauskienė, Ana Mackel, Rimantas Ganseniauskas.

Ana Mackel, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė