Integruota dailės ir technologijų pamoka „Laisvės ženklai“

Balandži 16 d. įvyko  atvirą integruotą dailės ir technologijų pamoką „Laisvės ženklai“. Joje dalyvavo Vilniaus r. Dailės ir technologijų mokytojai.

Dailės mokytojas Miroslav Brižis  apžvelgė laisvės ženklų ir simbolių raida meno istorijos kontekste. Drauge su IC gimnazijos klasės mokiniais  mokytojas iėškojo atsakymą į filosofinį klausymą: kas yra laisvė. Technologijų mokytoja Svetlana Voytkevich priminė apie skulptūros technikas bei  technologijų ypatumus. Prasidėjo kūrybinės dirbtuvės, kurių metų mokiniai ir dailės mokytojai kūrė savo laisvės paminklo modelius. Kūrymo procesui pasibeigus, vyko darbas grupėse. Jaunieji ir patirusi menininkai pristatynėjo savo idėjai, aptarinėjo skulptūrinės modelius, vertino rezultatus. Šį integruota pamoka pavyko ir  paliko daug gerų įspūdžių.

Vilniaus r. Nemėžio šv.Rapolo Kalinausko gimnazijos

technologijų mokytoja Svetlana Voytkevich