Graži mūsų šeimynėlė šiandien susirinko

,,Graži mūsų šeimynėlė šiandien susirinko‘‘ – kovo 2 dieną visus susirinkusius į gimnazijos aktų salę dainomis ir gražiais sveikinimo žodžiais su pavasario švente pasveikino lietuviškų ir lenkiškų pradinių klasių mokiniai. Kaziuko mugė tai tikriausias pavasario pranašas. Visus visus ir mažus ir didelius mokiniai kvietė i Kaziuko mugę. Ragino nepasididžiuoti, mugėje pašurmuliuoti, pinigines pakratyti ir gardžių pyragų įsigyti. Taip ir įvyko, visi iškart po Kaziuko mugės šventės atidarymo sugūžėjo prie savo prekystalių. Prasidėjus pirkimui-pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas net dviejuose mokyklos aukštuose.

Mūsų jauniesiems prekiautojams tikrai pavyko užsidirbti ne vieną eurą. Esame labai dėkingi mokinių tėveliams, kurie padėjo pasiruošti mokiniams šiai nuostabiai šventei. Malonu, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.

Pradinių klasių mokytojos Lilita Vinča ir Vilma Sipavičiūtė