Penktokai kongresų ir parodų rūmuose „Litexpo“

img_6960-copy

Šiais metais 5a klasės mokiniai: Astrauskytė Gabrielė, Kropa Erikas, Vitkovskytė Kamila Agata, Strakšys Justas, Zamokaitė Loreta, ir jų klasės auklėtoja Marina Beganskienė dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte ANTKAKLIS SVAJONIŲ ŠUNIUKUI. Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras šiame vaikų saviraiškos puoselėjimui, kūrybiškumo ir meilės gyvūnams skatinimui skirtame konkurse dalyvauti kvietė visus 1 – 5 klasių mokinius. Jie turėjo sukurti draugystę, atsakomybę ir saugumą simbolizuojančius antkaklius.

Kūrybingieji Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos penktokai, savo rankomis padarę antkaklius, siuntė juos kinologų draugijai ir gavo kvietimą kovo 5 d. aplankyti Vilniaus kongresų ir parodų rūmuose „Litexpo” vyksiančią tarptautinę šunų parodą. Joje vaikai pamatė daugiau kaip 300 projekto dalyvių sukurtų darbų, balsavo už tris labiausiai patinkančius antkaklius ir gavo dovanų. Be abejonės, visiems labiausiai patiko patys veisliniai šunys: penktokai stebėjo parodoje dalyvaujančius gražuolius ir, šeimininkams leidus, juos glostė. Visi liko labai patenkinti.

5a klasės auklėtoja Marina Beganskienė