Žaidžiame futbolą

dscf6433-copy

Jau eilę metų futbolas yra mėgstama sporto šaka mūsų gimnazijoje. Trečius metus mūsų gimnazijoje vyksta Vilniaus rajono mokinių žaidynių futbolo varžybos. Lapkričio mėnesį vykusiose varžybose, mūsų gimnazijos komanda tapo nugalėtoja. Finalinės Vilniaus rajono mokinių žaidynių varžybos vyko Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje, kuriose mūsų gimnazijos komanda užėmė II vietą.

2016 metų gruodžio mėnesio 17 dieną dalyvavome salės futbolo turnyre ,,Vilniaus patriotinio jaunimo taurė“, kurį organizavo Lietuvos Lenkų sąjunga. Jame žaisti galėjo jaunimas iki 21 metų. Į turnyrą atvyko 16 komandų. Mūsų gimnazijos komanda laimėjo III vietą, o dvyliktokas Albert Voskunovič buvo išrinktas turnyro geriausiu žaidėju. Komanda ir geriausias žaidėjas buvo apdovanoti įspūdingomis taurėmis. Turnyrą labai gražiai organizavo ir pravedė Vilniaus Jano Pavlo II gimnazija.