Gailestingumo darbų akcija

img_0555-copy

Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centras pakvietė mokinius spalio – lapkričio mėnesiais dalyvauti Gailestingumo darbų akcijoje. Šioje akcijoje dalyvavo ir Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos 7-ų klasių mokiniai, vadovaujami tikybos mokytojos Rasos Arslan.

Savo nuveiktus darbus mokinių komandos pristatė 2016 m. lapkričio 17 d. Aušros Vartų Dievo Gailestingumo Motinos Švč. Mergelės Marijos atlaiduose. Moksleiviams buvo organizuotos veiklos pagal amžiaus grupes. 7-8 klasių mokiniams Vilniaus senamiestyje vyko orientacinis žaidimas „Tikėjimo lobio ieškojimas pakeliui į Marijos mokyklą”.

Šv. Teresės ir Aušros Vartų klebonas mons. K. Latoža pasirūpino vaišėmis dalyviams. Po vaišių visi rinkosi į šv. Mišias, kuriose meldėsi už draugus, mokytojus bei katechetus.

Rasa Arslan