Nariuotakojai mokykloje

img_6713-copy

Gruodžio 19 dieną mūsų gimnazijoje vyko zoologijos sodo “Mapeta” organizuota netradicinė pamoka “Nariuotakojai mokykloje”, kurioje dalyavo 0-5 klasių (lietuvių dėstomąja kalba) mokiniai ir jų mokytojos.

Erdvioje gimnazijos aktų salėje mokiniaiturėjo galimybę pamatytidaugybę įvairių rūšių nariuotakojų. Insektariumo darbuotojasvaikams įdomiai pasakojo apie vorus paukštėdas ir tarakonus, jų savybes bei gyvenimo būdą. Ne kiekvienas žinojo, kad Madagaskaro tarakonai saugodamiesi nuo paukščių šnypščia lyg gyvatės, o kitiems apskritai sparnuočių nereikia bijoti, nes atrodo panašūs į jų nemėgstamas bites! Daugiausiai laiko mokiniai praleido prie gyvalazdžių terariumo: skaičiavo, kiek jų ten slepiasi. Retai kam šią užduotį pavyko atlikti teisingai.

Mokiniams pamoka labai patiko. Jie gavo atsakymus į visus rūpimus klausimus.Svarbiausia – norintieji galėjo rankose palaikyti tarakoną!

5a klasės auklėtoja Marina Beganskienė