Gerumo akcijos atgarsiai

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie mūsų gimnazijos organizuojamos Gerumo akcijos ir finansiškai parėmė pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriaus statybas.

Informuojame, kad Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos bendruomenė hospisui paaukojo 1787, 66 eurus.

Primename, kad prie mūsų gimnazijos organizuojamos Gerumo akcijos aktyviai prisidėjo ir kitos Vilniaus r. švietimo įstaigos, kurios gruodžio 15 d. Lenkų kultūros namuose, Gerumo akcijos baigiamajame renginyje paaukojo 4406, 78 eurus. Taigi iš viso surinkta 6194,44 eurus. Baigiamojo renginio metu mūsų gimnazijos teatras „Klajonė“ parodė spektaklį „Oskaras ir ponia Rožė“.

rug_4073-copy

Nuoširdžiai

Gerumo akcijos komitetas: mokiniai – savanoriai, Inga Kočiūnaitė-Poškė, Rasa Šventoraitytė, Vanda Artimavičienė, Božena Beleninik, Beata Poliakovska, Miroslav Brižis, Inesa Sinkevič, Edita Kod, Ana Mackel

Informaciją parengė Ana Pavilovič-Jančis