Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą

sajunga

Nebūk naivus kelyje sąjunga nuo 2017 m. sausio 2 dienos iki birželio 1 d. (imtinai) skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą. Rengti šį konkursą paskatino tai, jog:
· pastaruoju metu plinta tragiški įvykiai dėl jaunimo neatsakingo ir neapgalvotai pasirinkto keliavimo būdo,
· sparčiai plinta jaunimo neatsargus ir naivus bendravimas socialiniuose tinkluose su nepažįstamais asmenimis,
· vis populiarėja bendrakeleivių paiešką internete,
· paskutiniu metu ypatingai didėja mokinių dingstamumas,
· Europoje Lietuva pagal prekybą žmonėmis bei dingusių žmonių skaičių yra tarp lyderių,
· Sąjunga siekia skatinti bendrojo ugdymo mokyklas populiarinti savanorišką veiklą.

„Šio nacionalinio konkurso tikslas apjungti visas bendrojo ugdymo mokyklas, kurios ne tik įsijungtų į Nebūk naivus kelyje sąjungos kuruojamas iniciatyvas, bet svarbiausia, kad po savo skliautais įkurtų Sąjungos savanorių padalinius, kuriuose miesto bei rajono vaikai atrastų tiek pačią sąjungą tiek savanoriškos veiklos galimybes”, – teigia sąjungos prezidentas Mindaugas Jonušas.

Konkursas baigiasi birželio 1 d. Būtent Tarptautinę vaikų ginimo dieną bus paskelbtos socialiai atsakingos mokyklos.

Šios bendrojo ugdymo mokyklos ne tik bus apdovanotos, tačiau ir pagarsintos kaip socialiai atsakingiausios šalyje.

​P.s. Aie publikavimą pranešti.​

​P.S. SĄJUNGOS VARDAS RAŠOMAS BE KABUČIU​

Pagarbiai,
Mindaugas Jonušas
Nebūk naivus kelyje sąjungos (NNKS) prezidentas
Tel. +370 610 92839
El. p. mindaugasnnks@gmail.com<mailto:mindaugasnnks@gmail.com>
[Atvaizdą pašalino siuntėjas.]

Nebūk naivus kelyje sąjungos   psichologinės tarnybos, kuri teiks pagalbą aukoms, vienaip ar kitaip nukentėjusioms nuo neatsakingo keliavimo, tel. 8 613 11344.