Teatras „Klajonė“ svečiuose Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre

DSC_0091 (Copy)Š. m. gegužės 19 d. mūsų gimnazijos mokiniai, teatro „Klajonė“ aktoriai, kartu su lenkų kalbos mokytoja, režisiere Božena Bieleninik dalyvavo Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro 12-ajame gimtadienyje, kur parodė spektaklį „Netoliese Naugarduko“. Spektaklis sužavėjo visus dalyvaujančius gimtadienio šventėje. Gausus plojimai buvo to įrodymu.

Po mūsų spektaklio kartu su visais šventės dalyviais buvome pakviesti prie gausaus vaišių stalo.

Po vaišių visus laukė gimtadienio diskoteka. Mūsų mokiniai buvo maloniai nustebinti ir sužavėti muzikinės grupės „Black Biceps“ pasirodymu. Jau nuo pirmos muzikantų dainos visi pradėjo linksmai šokti. Grįžome iš Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro gimtadienio labai pakylėtos nuotaikos.

Dėkojame centro direktorei Jadvygai Ingelevič ir visiems darbuotojams už nuostabiai suorganizuotą šventę bei tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Ana Pavilovič-Jančis

Specialioji pedagogė metodininkė