Savanorystė Nacionaliniame gailestingumo kongrese

1

Praeitą savaitgalį, gegužės 6–8 dienomis, Vilniuje vyko Nacionalinis gailestingumo kongresas. Tai buvo didžiausias Gailestingumo jubiliejaus renginys, kuriame dalyvavo ne tik tikintieji iš visos Lietuvos, bet ir gausus būrys savanorių. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos 20 mokinių, kurie  kartu su mokytoja Ana Mackel jau nuo ketvirtadienio aktyviai dalyvavo pasiruošimo darbuose.

Savanoriai buvo suskirstyti į įvairias grupes (pvz.: maisto paruošimo ir dalinimo, tvarkos ir cirkuliacijos, logistikos, evangelizacijos, nakvynės, teminių susitikimų, koncerto organizavimo ir kt.), kurios kiekviena turėjo savo užduočių ir tikslų. Darnus visų grupių darbas užtikrino sklandžią kongreso veiklą. Savanorių darbą puikiai įvertino tiek grupių vadovai, tiek vyskupas Arūnas Poniškaitis, kuris atvyko sekmadienio vakarą į savanoriams skirtą baigiamąjį renginį ir padėkojo už nuoširdžią tarnystę Kongreso metu.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos aktyviu jaunimu, kuris negaili savo laiko geriems darbams:

1. Karolina Adamovič IIA
2. Oskar Dzikevič IIA
3. Edgard Lisovski IIA
4. Karolina Selezniova IIA
5. Evelina Buinovskaja IIB
6. Iveta Kemėšyte IIB
7. Inesa Kiselyte IIB
8. Brigita Luščinskaite IIB
9. Agata Prokopovič IIIB
10. Aliona Dzičkovska IIIC
11. Evelina Jakovič IIIC