XXIII Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos šalies etapo olimpiados nugalėtojai

Š.m. balandžio 7-9 dienomis Kaune, Aleksandro Puškino gimnazijoje, vyko XXIII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos šalies etapo olimpiada, kurios tema: „Būti geram gražu”. Iš viso respublikinėje olimpiadoje dalyvavo 90 mokinių, iš jų 63-ims rusų kalba yra ne gimtoji, o užsienio.

Vilniaus rajonui šioje olimpiadoje atstovavo du gimnazistai: Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos G2a klasės mokinys Juljian Germanovič, (rusų (užsienio) kalbos mokytoja metodininkė Danuta Banevič) bei Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos IIIG klasės mokinė Karolina Veikšnia, (rusų (užsienio) kalbos vyr. mokytoja Teresa Kozak).

Mokiniai pasirodė puikiai: Julijan Germanovič laimėjo II vietą, Karolina Veikšnia užėmė III vietą.

Džiaugiamės ir sveikiname rusų (užsienio) kalbos šalies etapo olimpiados nugalėtojus!

rusu_o

Teresa Kozak rusų (užsienio) kalbos vyresn. mokytoja