,,Kalbos kengūros 2015” Lyderių turo rezultatai

Lapkričio mėnesį Lietuvoje vyko užsienio kalbų (anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų) Kalbų kengūros Lyderių turo konkursas. Dalyvauti galėjo 2015 m. Auksinės kengūros laimėtojai, t.y. mokiniai, kurie surinko nuo 194 iki 200 taškų. Tokių mūsų gimnazijoje buvo 17. Savo kūrybinius darbus Lyderių turui pateikė 4 mokiniai.

2015 m. gruodžio 29 d. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas (VKIF) paskelbė Kalbų kengūros užsienio (rusų) kalbos Lyderių turo rezultatus.

Sabina Tomaševič buvo apdovanota diplomu ir kelione į Berlyną. Kelionė numatoma 2016 m. birželio 2-5 dienomis.

Nuoširdžiai sveikiname geriausių užsienio (rusų) kalbos Lyderių turo darbų autorius!!!

Kalbos Kengūros konkursas skatina vaikus mokytis, moko mąstyti, praktiškai pritaikyti sukauptas žinias, realizuoti save bei padeda atskleisti kuo daugiau talentų. Mokiniams naudinga matyti savo veiklos rezultatus bendraamžių fone.

Teresa Kozak užsienio (rusų) kalbos vyresn. mokytoja