Kaziuko mugė

Kovo 4d. Nemėžio šv.Rapolo Kalinausko gimnazijoje priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai pavasarį pasitiko džiugiu ir jaukiu Kaziuko mugės šurmuliu. Šventę organizavo pradinių klasių mokytojos ir jų mokiniai, tačiau linksmai praleisti laiką buvo pakviesti ir tėveliai – šaunieji vaikų pagalbininkai.

DSCN0534 (Copy)

Mugės atidarymo metu mokinukus pasveikino gimnazijos direktorius Zbigniev Maciejevski. Jis džiaugėsi mokinių kūrybingumu, išradingumu, linkėjo sėkmės prekiaujant, o 4a ir 4b klasės mokiniai supažindino su Kaziuko mugės kilme. Vėliau vaikai šoko lietuvių liaudies šokius, dainavo liaudies dainas. Po atidarymo prasidėjo pati įdomiausia mugės dalis – mokinių prekyba įvairiais dirbiniais, saldumynais.

Šis renginys ugdė mokinių darbinius įgūdžius, verslumo pradmenis, supažindino su lietuvių liaudies amatais, skatino vaikų kūrybiškumą, skiepijo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Loryta Salnikienė