Akimirkos iš Vasario 16 minėjimo

Siekdama puoselėti į Nepriklausomybę atvedusias vertybes – susitelkimą, bendruomeniškumą ir meilę Lietuvos laisvei, – mūsų gimnazijos bendruomenė vasario 17 dieną organizavo reginius, skirtus Vasario 16 – ajai – valstybės atkūrimo dienai – paminėti.

Pirmasis renginys – Vasario 16 minėjimas. Mokiniai skaitė lietuvių ir lenkų kalbomis eilėraščius apie Lietuvą, dainavo patriotines dainas.

DSC01497 (Copy)

Antrasis renginys – organizuotas edukacinis konkursas – protų mūšis „Kartu mes Lietuva“. Gimnazijoje vyko I konkurso etapas. Konkurso metu savo žiniomis apie Lietuvą, jos istoriją, kultūrą, gamtą ir pan. varžėsi devynios komandos. Proto mūšių komandas sudarė IVA , IVC, IIIA, IIIB, IIIC, IIA, IIB, IA gimnazijos ir 8a klasių mokiniai ir mokytojai. Vienoje komandoje – 6 asmenys. Komandoje būtinai turėjo būti 4 mokiniai ir 2 suaugusieji (mokytojai arba tėvai). Komandos turėjo pateikti kuo daugiau teisingų atsakymų į klausimus. Klausimų buvo 50, juos elektroniniu paštu atsiuntė Švietimo ir mokslo ministerija. I etapo nugalėtojais tapo IVA gimnazijos klasės mokiniai, surinkę 34 balus (iš 50 ). Jie dalyvaus II konkurso etape.

II etapas vyks regionuose – kovo 10 d. dešimtyje Lietuvos regionų centrų. Nacionalinis finalas – balandžio 8 d. Vilniuje.

Parengė vyresn. istorijos mokytoja Jolanta Našlėnienė