Dienos archyvas: 2017-10-12

Gerumo ir paramos akcija „Padėk mažajam draugui”

Rugsėjo 18 d. – spalio 4 d. gimnazijoje vyko gerumo ir paramos akcija ,,Padėk mažajam draugui‘‘. Ji skirta pasaulinei gyvūnų dienai paminėti, o akcijos tikslas – pasirūpinti gyvūnų globos draugijos keturkojais, paaukoti jiems maisto.

20171003_113813-copy

Visa gimazijos bendruomenė: mokyklos darbuotojai, mokiniai ir jų tėveliai, noriai aukojo beglobiams gyvūnams maisto, kraiko, dovanojo šiltus gultus, antklodes, indelius, žaisliukus, cheminio valymo priemones, šiukšlių maišus. Surinktų daiktų buvo tiek daug, kad nusprendėme juos paaukoti ne vienai, bet dviem gyvūnų prieglaudoms: gėrybės buvo perduotos gyvūnų globos organizacijai ,,SOS GYVŪNAI‘‘ ir gyvūnų prieglaudai ,,Tautmilės prieglaudėlė‘‘.

Mažųjų mokytojos Valentina Carelunga ir Lilita Vinča su priešmokyklinės bei pradinių klasių mokiniais į ,,SOS GYVŪNAI‘‘ organizaciją, esančią netoli mūsų gimnazijos, dovanas nuvežė patys. Visus su dideliu džiaugsmu pasitiko organizacijos darbuotojai. Beglobių gelbėtoja Ilona Reklaitytė vaikams papasakojo, kaip reikia elgtis su gyvūnais, kaip tinkamai juos prižūrėti. Keturkojai pamatę mažuosius neslėpė savo džiaugsmo: jie apspito būrį vaikų, šokinėjo, glaudėsi, norėjo žaisti.

Gerumo dovanų beglobiams gyvūnėliams nepašykštėjusiems širdingai dėkoja akcijos organizatoriai, ,,SOS GYVŪNAI‘‘ ir ,,Tautmilės prieglaudėlė‘‘ darbuotojai.

Pradinių klasių mokytoja Lilita Vinča

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Valentina Carelunga