Dienos archyvas: 2017-10-10

Į knygų pasaulį

20171002_110307-copy

Spalio 2 dieną, mokytojos lydimi, į gimnazijos biblioteką sugužėjo 1b klasės mokiniai. Knygų pasaulyje juos su džiaugsmu pasitiko bibliotekos darbuotojos. Bibliotekininkė Svetlana išsamiai papasakojo apie bibliotekospaskirtį ir supažindino su elgesio joje taisyklėmis. Pirmokėliamsnepabodo – buvolabai įdomu!

Mažuosius bibliotekos svečius nustebino knygų gausa lentynose. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę pačiupinėti enciklopedijas bei pavartyti vaikiškas knygeles! Nors pirmokėliai dar tik mokosi skaityti, iš bibliotekos išėjo ne tuščiomis rankomis – kiekvienam gudruoliui buvo pasiūlyta linksma istorija. Neveltui sėkmės mokytojas Robin Sharma yra pasakęs: ,,Knyga – geriausias išmintingo žmogaus draugas.“ Tad palinkėkime visiems gimnazijos pirmokams sėkmės bei didžiulio noro mokytis skaityti!

1b klasės mokiniai dėkoja gimnazijos bibliotekininkėmsuž svetingą sutikimą ir bendradarbiavimą.

1b klasės mokytoja Lilita Vinča