Dienos archyvas: 2017-02-07

Spektaklis „Nervingi žmonės”

Šiandien, vasario 7 d., mūsų mokiniai, vadovaujami mokytojos Irinos Aniukštienės, Lietuvos rusų dramos teatre parodė spektaklį „Nervingi žmonės” (M. Zoščenkos kūrinio motyvais) pagal „Atviros asmenybės kultūriniam paveldui ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra” projektą. Dėkojame mokiniams-aktoriams bei mokytojai Irinai Aniukštienei už puikų spektaklį, gerus įspūdžius. Tariame ačiū palaikymo komandai: draugams ir mokytojams, kurie šį vakarą buvo kartu. Nuotraukų autoriai: Ana Krasovska ir Ana Pavilovič-Jančis.

Išgelbėti gyvybę paprasta!

Prieš duodamas kraujo donoras privalo būti pailsėjęs, pavalgęs.

Dieną prieš duodant kraujo siūloma nevalgyti labai riebaus, aštraus maisto ir būtina gerti daugiau nei įprasta skysčių: mineralinio vandens, sulčių, arbatos.

Kraujo donorais gali būti sveiki asmenys nuo 18 iki 65 metų amžiaus, savanoriškai duodantys kraujo ar jo sudėtinių dalių.

Žmogus, norintis duoti kraujo, privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą.

Akcijos organizatoriai Mokinių taryba

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Kariną Oleinikovą, IVB gimnazijos kl. mokinę

nemezio-gimnazija