Dienos archyvas: 2017-01-09

Kūrybinių darbų paroda „Kalėdinis miestelis“

20161221_084516-copy      Artėjant šv. Kalėdoms, puošiamos miestų aikštės, gatvės, vitrinos. Visos mokyklos irgi suskumba ruoštis šventėms.

Nesėdėjo rankų sudėję ir mūsų pradinukai. Mes surengėme kalėdinę kūrybinių darbų parodą „Kalėdinis miestelis“.

Dauguma mokinių Kalėdinį namelį kūrė su savo šeimos nariais, todėl kartu išgyveno daug gražių emocijų. Jie dirbo kaip komanda, kurią vienijo bendras tikslas.

Tokios gausybės gražių darbų mes nesitikėjome. „Kalėdinis miestelis“ kasdien augo, plėtėsi: jame namų, namelių, namukų skaičius vis didėjo ir vieną dieną jų buvo jau šimtas!

Kai kuriuos parodos darbus mūsų pradinukai padovanojo kun. Mykolo Sapočkos hospisui, kad ir ligoniukams aplinka nušvistų ryškesnėmis spalvomis.

Mūsų paroda virto mažu kalėdiniu stebuklu!

Vyresn. pradinių kl. mokytoja Rima Muchlienė