Dienos archyvas: 2020-09-29

Išvyka į Aukštaitiją

Šių metų rugsėjo 24 ir 25 dienomis būrys Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos mokinių bei  lydintys mokytojai Christina Masalska, Ana Krasovska, Rasa Šventoraitytė, Asta Diržiuvienė, Svetlana Voytkevich, Jolanta Našlėnienė ir Inga Kočiūnaitė-Poškė keliavo po Aukštaitiją. Ši išvyka yra projekto „Neatrasti Lietuvos istorijos ir kultūros puslapiai” dalis. Visą projektą nuo š.m. kovo iki lapkričio mėn. įgyvendina mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Ana Mackel, Asta Diržiuviene ir Christina Masalska. Šio projekto  tikslas – suteikti žinių apie  Lietuvos istoriją tautinių mažumų (rusų, lenkų tautybių) mokiniams, supažindinti juos su senaisiais aukštaičių amatais. Projektą finansavo Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, taip pat dalį pinigų skyrė mūsų gimnazija. Tad norėtume iš visos širdies padėkoti už suteiktą galimybę susipažinti Aukštaitijos istorija, kultūra, tradicijomis.

Skaitykite toliau