Zbliżyły się wakacje, a wraz z nimi i czas pożegnać kolejny rok szkolny i nauczanie w klasach początkowych.Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie początek nowej przygody w poznawaniu świata w klasach kolejnych’’.,,Życzę, by przyjazny był Wam świat, by w dzienniku dziesiąteczki przez najbliższych osiem lat, a gdy będziecie już dorośli, niechaj szczęście sprzyja wam, byście mogli tworzyć lepszy i piękniejszy świat’’.
Wychowawczyni klasy 4c Pani Janina Bacewicz

Kiekvieno jūsų vaikystė — tai pirmas žingsnis, pirmas žodis, pirmoji klasė ir pirmoji mokytoja. Tai ir mokykla, ir klasės draugai. Jeigu mokyklą reikėtų apibūdinti vienu žodžiu, ką jūs pasakytumėte?Nei žodžio apie tai, kokia šiandien diena. Apie tai parašyta nemažai eilėraščių, dainuojamos dainos. Bet niekas, išskyrus jus pačius, nežino, ko šiandien daugiau — džiaugsmo ar liūdesio. Tai jūsų paslaptis, o apie paslaptis garsiai juk nekalbama…Nuoširdžiausi sveikinimai pradinės mokyklos baigimo proga!!!
Mokytoja Liucina Siatkovskė